سنگ ساختمانی اصفهان

مرکز خرید و فروش سنگ ساختمانی در اصفهان،عرضه مستقیم انواع سنگ گرانیت ،مرمریت و تراورتن با قیمت های رقابتی

  • سنگ گرانیت
  • سنگ مرمریت
  • سنگ تراورتن
  • سنگ ساختمانی
  • فروش سنگ مرمر ارزان

سنگ های نمای خاص

سینیت ها، دیوریت ها، گابروها و سنگ های خروجی هم ارز آنها یعنی تراکیت ها،آندزیت ها و بازالت ها و همچنین سنگ های دیگر مثل نفلین سینیت ها، پریدوتیت ها، پیروکسینیت ها و آمفیبولیت ها و سایر سنگ های آذرین و دگرگونی از این نوع به دلیل عدم وجود کوارتز در انها در صورتی که کاملا سالم و بدون آثار آلتراسیون باشند و ضمنا رنگ های زیبایی در صیقل داشته باشند می توانند به عنوان سنگ های نمای خاص مطرح شوند.هر جا که این گونه سنگ ها گسترش دارند باید امکان بهره برداری آز آنها به عنوان سنگ نما مورد توجه قرار گیرد چه بسا ممکن است در میان این گونه سنگ ها، سنگ نما با خصوصیات ظاهری استثنایی وجود داشته باشد که در این شرایط دارای قیمت ویژه ای خواهد بود.
از توف ها (پیروکلاستیک ها) به خصوص توف های سیر(توف سبز کرج) و رنگ های دیگر با تخلخل کم و در پی ساختمان ها و دیوارهای بلند و پهن و از تخلخل بیشتر معمولا برای پله ها و کف حیاط و به عنوان قرنیز استفاده می نمایند. توف های شیشه ای (پرلیت) منبسط شده به عنوان پوشش و آندود مصرف می گردند.
مخلوطی از پرلیت-ژیپس به عنوان پوشش و یا روکش دیوارها و غیره مصرف می شوند. در ریولیت ها به دلیل حساس بودن کانی فلدسپات از نظر عوامل آلتراسیون و به دلیل اینکه ریولیت،به ویژه توف های ریولیتی تخلخل یکنواختی دارند و نفوذ آب عامل مهم آلتراسیون در آنها است، از این رو ریولیت های غیرآلتره و سالم کمتر دیده می شوند،در صورتی که ریولیت ها دارای درصد کوارتز غیرآلتره و سالم کمتر دیده می شوند. دارای درصد کوارتز غیرآلتره و سالم کمتر دیده می شوند.درصورتی که ریولیت ها دارای درصد کوارتز نسبتا کمتری بوده و فلدسپات های پتاسیک صورتی رنگ در انها دیده شوند، ممکن است دارای قابلیت برش بوده و سنگ را باظاهر صورتی زیبا در مقاطع صیقل خورده عرضه نمایند.
خصوصیات مورد استفاده سنگ های بازالت و دیاباز: بازالت و دیاباز در واقع تنها به صورت خرد شده مورد استفاده قرار گیرند آن عمدتا به عنوان اجزا بتن و مواد لازم برای ساختن جاده ها ، بقیه به صورت مواد مستحکم کننده مسیر ریل قطار، پوشش سقف و غیره مصرف می گردد. این سنگ ها به دلیل فقدان کوارتز برای دستگاها و ماشین ها، ساینده نیستند و این مزیت سبب ارزشمندی آنها می شود.

 گرانیت ارزان
 
 
کانال تلگرام سنگ ساختمانی

سنگ ساختمانی،سنگ گرانیت،سنگ مرمر،سنگ تراورتن فروش سنگ ساختمانی،سنگ گرانیت،سنگ مرمر،سنگ تراورتن فروش جدید ترین سنگ های ساختمانی شیک وزیبا , با قیمت های مناسب و رقابتی فروش مستقیم انواع سنگ ساختمانی توسط گروه سنگ ساختمانی اصفهان از مجموعه کارخانه های سنگ این شرکت در اصفهان فروش زیبا ترین سنگ ها در زیبا ترین رنگ ها سنگ تراورتن,گرانیت,مرمریت در رنج قیمت های متفاوت فروش سنگ ساختمانی نما,فروش سنگ ساختمانی کف گروه تولیدی صنعتی سنگ ساختمانی اصفهان با تجربه چندین ساله در شاخه های مختلف صنعت سنگ ، اکنون با تولید وفرآوری انواع سنگ با رنگهای متنوع و جذاب، زیباترین سنگهای ساختمانی را از دل معدن های وابسته به گروه برای صنعت ساختمان کشور عزیزمان ایران به ارمغان آورده است. ما مفتخر به همکاری با مهندسین ومعماران و همچنین کلیه دست اندرکاران ساختمان میباشیم. هدف ما ارایه محصولات جدید و منحصربه فرد و همینطور ارایه خدماتی نوین میباشد. امید است با عنایت خداوند متعال بتوانیم گامی هر چند کوچک برای نیل به اهداف بزرگ هم وطنان بزرگوارمان برداریم