سنگ ساختمانی اصفهان

مرکز خرید و فروش سنگ ساختمانی در اصفهان،عرضه مستقیم انواع سنگ گرانیت ،مرمریت و تراورتن با قیمت های رقابتی

  • سنگ گرانیت
  • سنگ مرمریت
  • سنگ تراورتن
  • سنگ ساختمانی
  • فروش سنگ مرمر ارزان

سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد

تراورتن حاجی آباد چرمی کد 157

سنگ تراورتن کرم

سنگ تراورتن کرم

تراورتن کرم طوق بی موج کد165

 

سنگ تراورتن کرم

تراورتن کرم موج یزد کد 167

 

سنگ تراورتن کرم

تراورتن کرم بی موج کمشجه کد 188

سنگ گرانیت ارزان

سنگ گرانیت


فروش گرانیت 

 گرانیت سبز آمازون

این گرانیت بی نظیر با زمینه سبز تیره و موجهای روشنتر از زمینه بمانند یک تابلوی زیبا هر طرحی را زیبا می کند،این گرانیت با بیشترین میزان درخشندگی،برای کاربری اماکن تجاری گران پیشنهاد می گردد زیرا با انعکاس فوق العاده نور محیط را نشاط آمیز و وسیع می کندگرانیت الموت

گرانیت الموت با رنگ زمینه تیره و لکه های روشن،از نظر رنگ بین گرانیت های روشن و تیره قرار میگیرد،دارای طرح منحصر بفرد و جذابی است و می توان آنرا با گروههای دیگر گرانیت بطور ترکیبی کار کرد.این گرانیت برای پلکان هایی که نوع سنگ کف پله با زیرپله متفاوت کار می شود بسیار جذاب است.


گرانیت تکاب

گرانیت تکاب دارای زمینه بسیار روشن،دانه بندی ریز می باشد،این گرانیت با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب،برای پروژه های بزرگ مورد مناسبی می باشد.


گرانیت صورتی تایباد

گرانیت صورتی تایباد دارای سطحی درخشان می باشد و از نظر دانه بندی شبیه گرانیت های کشور چین می باشد،بنابراین به مصرف کنندگان سنگ خارجی پیشنهاد میشود به جای گرانیت کشور چین از گرانیت تایباد استفاده کنند،مزیت این گرانیت به گرانیتهای چینی این است که گرانیت تایباد طبیعی است درصورتی که گرانیتهای چینی تحت عوامل حرارت و تزریق رنگ قرار گرفته اند و مصنوعی محسوب می شوند علاوه بر اینکه کیفیت و سختی تایباد ایرانی را ندارند.

سنگ تراورتن عباس آباد

تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد سفید بی موج کد156

 

تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد موج دار کد 171

 

تراورتن عباس آباد

 سنگ تراورتن عباس آباد بی موج کد 169

 

 

تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد موجدار کد 158

خواص فیزیکی سنگ ها

 

 

 

شناخت ویژگی های فیزیکی سنگ ها شامل ویژگی های مربوط به وزن حجم ،سختی ،ساخت،قابلیت رسانایی اب و گاز و قابلیت رسانایی گرما و الکتریسیته و مغناطیس و غیره است .وزن مخصوص ،تخلخل و سایش پذیری از خواص فیزیکی است که در سنگ های ساختمانی مورد توجه است .
وزن مخصوص :عبارت است از نسبت وزن حجم معینی از فاز جامد سنگ (کانی های ان )به وزن همان حجم از اب مقطر ،کزن مخصوص بخش جامد سنگ را میتوان بر اساس وزن مخصوص کانی های تشکیل دهنده ی ان با در نظر گرفتن درصد ان ها به دست اورد .
وزن مخصوص یک کانی بستگی با ترکیب و ساختمان شیمیایی ان دارد ،معمولا هرچه شماره اتم های سنگین یک کانی بیشتر باشد شعاع اتمی ان ها کوچک تر میگردد و تراکم ان ها در شبکه ی تبلور بیشتر شده و در نتیجه وزن مخصوص ان کانی بیشتر است .
تخلخل:سنگ ها همیشه متراکم نیستند ،بعضی از ان ها حاوی منافذو حفره های مجزا و شکاف هستند وجود این حفره ها اهمیت زیادی در خواص مکانیکی سنگ دارد و به طور کلی هرچه تخلخل بیشتر باشد مقاومت مکانیکی ان کمتر است . اگر شکاف ها یا حفره ها شبکه مرتبطی را تشکیل دهند در این صورت هرچه حفره ها زیاد تر باشد نفوذ پذیری سنگ بیشتر است .اما اگر حفره ها مجزا باشند نمی توانند نمایانگر میزان نفوز پذیری سنگ باشد .حفره ها ممکن است اولیه یا ثانویه باشند . حفره های اولیه در زمان تشکیل سنگ پدید امده اند در حالی که حفره های ثانویه در نتیجه ی فرایند هایی چون دگرگونی ،انحلال بعضی از کانی ها تبلور مجدد کانی ها ،هوازدگی و غیره به وجود می ایند . شکل حفره ها معمولا کانالی شکل ،شکاف مانند ،کروی و دنده ای است تخلخل عبارت است از نسبت حجم فضای حفره های سنگ به حجم کل سنگ در صورتی که نسبت حجم حفره های به حجم بخش جامد ان در نظر گرفته شود این نسبت درصد پوکی نامیده میشود ،تخلخل یک سنگ بستگی به شکاف و اندازه ی دانه هایی دارد که ان را تشکیل می دهند و نیز مربوط به میزان تنوع دانه ها ، سیمانی شدن و نوع تجمع کانی ها است .اگر سنگ از دانه های کروی با اندازه های متفاوت تشکیل شده باشد حداقل تخلخل را خواهد داشت و اگر دانه ها زاویه دار و بی شکل باشند تخلخل زیاد تر است .
لایه بندی،تبرق :غالبا در سنگ ها امتداد و سطوحی یافت می شود که در ان ها نیروی چسبندگی و اتصال دانه ها نسبت به امتداد های دیگر کمتر و یا به حاقل رسیده است این سطوح در سنگ های رسوبی منطبق بر صفحات لایه هاقرار دارد.علاوه بر سطوح لایه بندی در سنگ ها ،سطوح دیگری نیز ممکن اسن وجود داشته باشد که سطوح تبرق نامیده میشود و معمولا در امتداد سطوح رسوب گزاری نیست .اکثر لایه های ذغالی دارای چنین سطوحی هستند.
سختی :سختی مشخص کننده ی میزان نرمی ویا سختی جسم در برار کشیده شدن یا بر خورد جسم دیگر بر ان است اگر مفاومت سنگ در برابر خراش حاصل از جسم دیگر موردنظر باشد سختی استاتسکس نامیده میشود درحالی که سختی سنگ در برابر ۻربه در نظر گرفته شود سختی دینامیکی نامیده میشود . این دو سختی بایک دیگر مساوی نیستند سختی یک سنگ میانگین سختی کانی های تشکیل دهنده یاان است . ساده ترین روش سنجش سختی کانی های گوناگون، تعیین خراش پذیری ان ها با کانی سخت تر است .درحه بندی ده گانه ای که توسط مهر در مورد تشخیص سختی کانی ها به عمل امده در جدول زیر اورده شوده است.

 

 

 

 گرانیت ارزان
 
 
کانال تلگرام سنگ ساختمانی

سنگ ساختمانی،سنگ گرانیت،سنگ مرمر،سنگ تراورتن فروش سنگ ساختمانی،سنگ گرانیت،سنگ مرمر،سنگ تراورتن فروش جدید ترین سنگ های ساختمانی شیک وزیبا , با قیمت های مناسب و رقابتی فروش مستقیم انواع سنگ ساختمانی توسط گروه سنگ ساختمانی اصفهان از مجموعه کارخانه های سنگ این شرکت در اصفهان فروش زیبا ترین سنگ ها در زیبا ترین رنگ ها سنگ تراورتن,گرانیت,مرمریت در رنج قیمت های متفاوت فروش سنگ ساختمانی نما,فروش سنگ ساختمانی کف گروه تولیدی صنعتی سنگ ساختمانی اصفهان با تجربه چندین ساله در شاخه های مختلف صنعت سنگ ، اکنون با تولید وفرآوری انواع سنگ با رنگهای متنوع و جذاب، زیباترین سنگهای ساختمانی را از دل معدن های وابسته به گروه برای صنعت ساختمان کشور عزیزمان ایران به ارمغان آورده است. ما مفتخر به همکاری با مهندسین ومعماران و همچنین کلیه دست اندرکاران ساختمان میباشیم. هدف ما ارایه محصولات جدید و منحصربه فرد و همینطور ارایه خدماتی نوین میباشد. امید است با عنایت خداوند متعال بتوانیم گامی هر چند کوچک برای نیل به اهداف بزرگ هم وطنان بزرگوارمان برداریم